این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات اسباب بازی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید اسباب‌بازی

 

خرید اسباب بازی
اسباب بازی جزء جدا ناپذیر دنیای کودکانه  انسان ها بوده تا رشد و شکوفای استعدادها باشد. بازی کردن با اسباب بازی ها مسئله جدیدی نیست زیرا از زمان‌های خیلی قدیم بود که انسانها برای سرگرمی و آموزش، شده با هر وسیله ای اسباب بازی درست می‌کردند. خرید اسباب بازی به طور معمول برای بازی کردن کودکان و حیوانات خانگی مورد استفاده قرار می گیرد و همینطور خرید اسباب بازی برای بزرگسالان و حیوانات غیر اهلی نیز غیر معمول نیست.
در هنگام خرید اسباب بازی وسایل متعددی را مشاهده می‌کنیم و خود را نیاز به خرید این اسباب‌بازی‌ها می‌دانیم اما انتخاب صحیح و مناسب ما در خرید این وسایل اهمیت ویژه ای دارد. ژان پیاژه معتقد است که در گزینش اسباب بازی برای کودکان باید دقت شود چون در شکل دهی و به تمایلات عاطفی و روانی نقش مهمی دارد.
در هنگام خرید اسباب بازی باید به استانداردها توجه کرد.
وسایل باید استاندارد باشند و این استاندارد فقط برای خرید اسباب بازی نیست بلکه شامل هر خرید دیگری نیز می شود.
و اینکه آرم استاندارد آن کشور یا قاره بر روی بسته یا خود وسیله باشد تا سالم و قابل اطمینان بودن آن حاصل شود. طبیعتاً بهتر است از فروشگاه ها و شرکت های معتبر خریداری شود.
باید در هنگام خرید یک اسباب بازی به نکات زیر توجه شود
۱_داشتن مارک استاندارد محصول آن کشور یا قاره
۲_شرکت سازنده معتبر باشد
۳_ جنس آن اسباب بازی
۴_رده سنی مشخص شده برای آن اسباب بازی

برای جلوگیری از خطراتی که ممکن است به وجود بیاید، باید به این نکات توجه کنیم، زیرا ممکن است در اسباب بازی قطعات کوچک وریزی باشند که برای کودکان زیر ۳ سال خطرناک باشد و یا رنگ غیر استاندارد و خطرناک و یا رنگ غیر استاندارد باشد، در صورتی که بچه های کوچک آن را داخل دهان بگذارند و….
این که در هر سنی باید چه اسباب بازی انتخاب شود؟
یا مواد اولیه تشکیل دهنده اسباب بازی چه باشد؟
آیا از کیفیت مناسب برخوردار است یا نه؟ از نکات بسیار مهم در خرید اسباب بازی است. خرید اسباب بازی برای کودکان زیر سال ۳ سال و نوزادان باید دارای ویژگی های خاصی باشد یکی از ویژگی های مهم آن، مواد اولیه تشکیل دهنده اسباب بازی است که این مواد اولیه باید از کیفیت مناسب برخوردار باشد ، زیرا مواد شیمیایی غیر استاندارد تاثیر بدی به روی آنها خواهد داشت ویژگی دیگر اینکه چه رنگ هایی در تولید این اسباب بازی ها استفاده شده؟ اسباب بازی ها باید رنگ های شاد و غیر شیمیایی داشته باشند ویژگی بعدی در انتخاب و خرید اسباب بازی مناسب آموزشی بودن آن است تا هم کودک را سرگرم کنند و هم در زمان بازی توانایی لازم در همان سن را بالاتر ببرد و از حواس پنجگانه خود بهترین استفاده را داشته باشد و باعث تقویت این حواس شود.
ویژگی خیلی مهم بعدی، جنس اسباب بازی است که بدنه آن باید نشکن باشد و مواد مورد استفاده در تولید آن مستحکم و با دوام باشد قطعات تیز و کوچک برای کودکان خطرناک است زیرا ممکن است در دهان بگذارند و آنها را ببلعند و باعث خفگی آنها شود و قطعات تیز باعث زخمی شدن‌ کودکان است که باید به این نکته مهم نیز توجه شود

هاجر حردانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات اسباب بازی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید